Asistent / tehnician veterinar

Candidatul ideal

  • sa fii absolvit minim cursurile unei scoli de tehnicieni veterinari
  • sa fie punctual/a
  • sa-si respecte promisiunile
  • sa trateze cu respect si bunavointa clientii,colegii si angajatorii
  • sa-si indeplineaca sarcinile de serviciu din proprie initiativa
  • sa aiba capacitatea de a gasi solutii diverselor probleme/ situatii, sa se poata descurca singur/a
  • sa aiba cunostinte minime-medii de utilizare a PC-ului

Descrierea jobului

  • efectuarea si mentinerea curateniei la locul de munca
  • intampinarea clientilor
  • inregistrarea datelor, tratamentelor pacientilor in registrul in format electronic
  • asistarea medicului veterinar pe tot parcursul actului medical
  • asistarea medicului veterinar in timpul interventiilor chirurgicale
  • vanzarea dietelor veterinare si a produselor de tip pet shop (hrana, accesorii,etc)
  • toaletarea (tunderea) igienica a cainilor si pisicilor

CV-urile pot fi trimise la adresa de e-mail: bluecat_vet@yahoo.com

Nou! Acum puteti plati si in rate, cu mastercard-plata in rate
Acceptam si